Loggia Industria Vernici — це сімейна компанія, заснована Raffaele Loggia 30 років тому.

Компанія знаходиться за 70 км від Риму, на побережжі Тирренського моря. Особливою відмінністю компанії, крім проведення досліджень і інноваційних продуктів, являється підхід: високоякісні продукти і рішення, які базуються на знаннях кольорів і повного циклу послуг у цій сфері. Не продаж банки, а комплексний підхід: дизайн і послуги нанесення, вплив кольору і світла, наукові обгрунтування. Італійський підхід до розробки нових покриттів — як у Італійських модних домів — сезонні та постійно оновлювані продукти.

На експортний ринок Loggia вийшла порівняно недавно, тільки 10 років тому, але за цей час, за допомогою репутації компанії, продукція Loggia вийшла на ринки в більш ніж 17 країн. Зараз у світі понад 300 точок продажів в Штатах, Китаї, Алжирі, Саудовській Аравії, Греції, Марокко, Мальті, Іраке, Кубах, ОАЕ, Бразилії та по всій Європі.

Рік тому Loggia розробила унікальний концепт шоу-руму. Білий магазин Loggia — це революційний підхід, нова концепція продаж, яка передбачає цілеспрямовану допомогу і консультацію, для того, щоб полегшити вибір, починаючи з вибору кольору. Технологічне оснащення магазину створює інноваційне середовище, яке зачіпаючи різні органи чуття пропонує клієнту ексклюзивний індивідуальний сервіс.Традіційна концепція шоу-руму була повністю переглянута: був зроблений акцент на раціональний дизайн та технологіі. Вибор переважаючих білих форм був обумовлений нашим бажанням створити нейтральну обстановку, що не тільки не зливається c нашими продуктами, але й навпаки, виділяє та звертає увагу на кожну одиничну панель, як на особливу частину одного цілого.

Завдяки ретельному підходу до планування простору і мінімалізму в дизайні, White Store підкреслює максимальний достаток декоративних рішень Loggia. Задоволення в процесі вибору — це ключ до прийняття рішення про покупку. Поєднання понад 300 декоративних технік і 600 різних ефектів у вигляді зразків розміром в 2 квадратних метри створює справжній вибух кольору, дбайливо захований за розсувними панелями. Клієнт отримує можливість побачити нескінченну кількість варіантів. Розташування панелей спроектовано так, що декоративні рішення можна розглядати з будь-яких кутів, вивчити всі нюанси і унікальність поверхні в залежності від кута падіння світла.

Компанія має унікальні запатентовані розробки, такі як:

null

ECO фарба Umana

Бережіть своє здоров‘я!

Очищайте повітря в оселі за допомогою фарби Umana від салону  White Store Loggia Rivne    .
Справа в тому, що дана фарба володіє антибактерицидними та абсорбуючими властивостями, відтак запобігає розмноженню бактерій на поверхні стін та очищує повітря від сторонніх запахів.
А це ідеальне рішення для:

  • дитячих кімнат
  • садочків
  • приміщень де важливий стерилізуючий та антибактеріальний ефект.

Ми дбаємо про ваше здоров’я!

 

Фантастична новина про нашу революційну фарбу UMANA!

 

 

— ГІПОАЛЕРГЕННА

— АНТИБАКТЕРІАЛЬНА

— АНТИСЕПТИЧНА

— ЗАПАТЕНТОВАНА S.A.R.S

ЗНИЩУЄ:

бактерії;

віруси, зокрема вірус Covid-19;

плісняву;

формальдегід, у перші ж 48 год.;

смог;

запахи;

різного роду забруднювачі повітря;

алергени.

Як ви уже зрозуміли, обрати для себе фарбу Umana — це ідеальний варіант створити безпечне середовище у приміщенні

Але повернемось до новини, якою ми так сильно хочемо поділитись з вами.

UMANA італійського виробника Loggia Industria Vernici нагороджена національною премією ANGI в Італії за віруліцидну активність, тобто здатність ВБИВАТИ вірус SARS-COV-2, що є збудником COVID-19.

Пишаємось, що унікальні властивості цієї фарби були гідно оцінені!
Деталі щодо фарби UMANA тут:  https://umanaloggia.it

 

null

BiPlasma Metal

BiPlasmaMetal від салону White Store Loggia Rivne
Інноваційний продукт, єдиний в Україні та світі

  • Інноваційне двокомпонентне покриття розроблене із спеціальними компонентами, закріплювачами та наповнювачами;
  • більш стійкий варіант матеріалу Plasma 3d;
  • підходить для нанесення на будь-які пjверхні (стіни, підлогу,меблі, метал, скло);
  • призначена для внутрішніх робіт;
  • придає елегантність і оригінальність;
  • швидке висихання дозволяє декорувати підлогу всього за 3 дні.